• img_5535

  Maľba na stenu v obývacom priestore, Praha

  Architektka Zuzana z Funkdesign práve dokončovala jeden pekný moderný interiér v Prahe, ktorý chcela ozvláštniť japonským dizajnom ako maľbu na stenu v jednoduchých grafických líniách, čo dodá osobnejšiu atmosféru celému priestoru.    

  Viac  →
 • 14975821_10209049468968807_1554934939_o

  Kursalon, Trenčianske Teplice

  Kursalon je exkluzívny eventový priestor umiestnený v srdci krásneho parku Trenčianskych Teplíc. Maľba na stenu v reštauračnej časti interiéru mala spĺňať kritériá: elegancia, ľahkosť a bohatstvo. Výber dizajnu maľby na stenu sa preto niesol v medenozlatých, farebných a metalických odtieňoch starého stromu umiestneného na konci steny, aby väčšinu priestoru ľahko vypĺňalo padajúce lístie zo stromu …

  Viac  →
 • 9v2a9287

  Maľba na textil – odevný dizajn

  Veľmi zaujímavá skúsenosť spolupráce bola s Weingart showroom, kde mi dizajnérka P. Weingartová dodala nastrihané odevné diely a podľa každého jednotlivého dizajnérskeho kúsku som po konzultácii s ňou vytváral maľbu na textil vždy s inou témou a vždy s inovačným maľovaným dizajnom.  

  Viac  →
 • img_0460

  Maľovaný sketch pre Red Bull

  Oslovila ma spoločnosť Red Bull s požiadavkou na maľovaný skech ako predprípravu na maľbu na stenu v konferenčnej miestnosti vo firme, aby celkový dojem z maľby bol živý, súčasný a vystihoval rôzne zamerania, ktorým sa firma Red Bull venuje.  

  Viac  →
 • img_0464

  Maľovaný sketch pre Regal Burger

  V súčasnosti jeden z najznámejších burgerových reťazcov nielen na Slovensku  Regal Burger nás oslovil na vypracovanie maľovaného sketchu s tematikou ich zrodu, vývoja a postupného rozrastania sa. Všetky tieto sekcie mali byť zakomponované do sketchu ako predpríprava na maľbu na stenu do ďalšej novootvorenej prevádzky v Bratislave.  

  Viac  →
 • img_8784

  Maľba na stenu v obývacej izbe, Bratislava

  Klientka veľa cestuje po svete, preto chcela vytvoriť zaujímavo komponovanú koláž v maľbe, kde budú jej obľúbené miesta z rôznych metropol. Maľba na stene má pôsobiť monochromaticky vo farbe ceruzky a jemnej sivej v kontraste s jednou farbou, ktorá celú maľbu osvieži.  

  Viac  →
 • pohoda

  Maľba na stenu pre festival Pohoda

  Maľba na betónovú stenu na festivale Pohoda mala voľnú tému, preto som experimentoval s pozadím a používal som penetračný náter spolu s lakovanými maľovanými technikami. Na toto pozadie som použil ilustračné maľby sprejom a ceruzkou s rozprávkovo fantazijným príbehom.    

  Viac  →
 • img_8146

  Maľovaná ilustračná tabuľa do street foodu

  V spolupráci s Mr. Woodom, ktorý tabuľu vyrobil veľmi jednoducho a vkusne, som zakomponoval maľovaný dizajn s prvkami street food, aby pôsobil súčasne.  

  Viac  →
 • obyvacka

  Maľovaná, lakovaná technika v obývačke rodinného domu v Trenčíne

  Veľká stena v obývačke rodinného domu v Trenčíne mala byť v sivých odtieňoch s prelínavým maľovaným prechodom. Samozrejme, svojou veľkosťou musel byť prispôsobený odtieň sivej farby tak, aby príliš nezmenšil, ale skôr zútulnil celý interiér.    

  Viac  →